IDILĖ

Energetikų 5, Visaginas

Telefonas: +370 652 04493
El. paštas: hotel.idile@gmail.com

Visą parą


Įvertinimas

0 (0)
Svečių namai IDILĖ mūsų miestelyje Visaginas,sukurti tam,kad atvažiavus Jūs visada galėtumėte juose pasislėpti nuo miesto triukšmo, pasinerti į visai kitokio miesto atmosferą. Būtent čia yra vietelė kur visada jauku bei ramu,ir kur Jūsų visada nekantrauja pamatyti. Malonūs personalo skyriaus darbuotojai nedelsiant Jums padės išsirinkti vieną iš dvylikos labiausiai jums patikusį kambarį,atsižvelgiant į Jūsų norus bei pageidavimus,kuriame Jūs tinkamai galėsite įvertinti ėrdvumą,jaukumą,ramybę,patogumus bei numerio komfortabilumą.

Net jei ir labai pasistegsite,Jūs nesurasite Svečių namuose dviejų vienodų kambarių.Kiekvienas kambaris turi tik jam skirta originalų,įpatingą interjerą.Visuose kambariuose parinkti komfortabilus baldai,naktinės užuolaidos,minkšta,sugerianti garsą,kiliminė danga.

Idilėje yra du liuksai su mansarda,bei terasa,kur galima gėrėtis panorama ir oru saulėtomis pavasario dienomis,o taip pat tiliais vakarais pailsėti su bokalu vino,po įtemptos darbo dienos.

Mini-baras,plaukų džiovintuvas,kabeline televizija su anglų,lenkų,vokiečių,bei rusų kalbų kanalais,jauki kavinė su kamynu,sauna,sporto salė,baseinas su gidromasažu,dvyračių nuoma,garažas,bei nemokama automobilių stovejimo aikštelė-štai nepilnas sąrašas patogumų,kurį gauna kiekvienas lankytojas.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..