„Horsemarket“ jojimo paslaugų centras

Dargužių km., LT-92282 Klaipėdos rajonas

Telefonas: +37065599906
Faksas: +37046300583
El. paštas: jpc@horsemarket.lt
Tinklapis: horsemarket.lt


Įvertinimas

4.53 (17)
Horsemarket jojimo paslaugų centras – puiki vieta mėgstantiems žirgus, gamtą ir geras emocijas. Džiaugiamės galėdami pakviesti visus, didelius ir mažus, mėgstančius žirgus ir aktyvų laisvalaikį, į modernią jojimo bazę, įsikūrusią vos 10 km. nuo Klaipėdos centro šalia Romų gyvenvietės.

Nuo čia iki jūros – vos du kilometrai. Įsivaizduokit, kaip smagu juos įveikti ant paklusnaus žirgo.

Jūsų paslaugoms – sutvarkyta teritorija ir patalpos, šiuolaikiškai įrengti persirengimo kambariai, dušo kabinos, tualetai. Kavinėje – tribūnoje galite ne tik atsigerti kavos ar arbatos, bet ir stebėti jojančius savo draugus. Dengtame jojimo manieže jodinėti galite bet kuriuo metų laiku. Pramokusiems galime pasiūlyti pažintines išvykas pajūriu.

Čia taip pat siūlome netradiciškai atšvęsti įvairias šventes – savo ir vaikų gimtadienius, vakarėlius su bendradarbiais, surengti mini konferencijas. Daug įspūdžių ir nepakartojamos akimirkos – garantuotos!

Pageidaujantiems išmokti joti - jojimo pamokos. Pas mus veikianti jojimo mokykla skirta ir suaugusiems, ir vaikams, kurioje mokoma jojimo pagrindų, tobulinami turimi įgūdžiai, galima mokytis ir specialiųjų rungčių – išjodinėjimo (dailiojo jojimo) bei konkūro (šokimo per kliūtis). Mokinių amžius neribojamas. Pradėti mokytis joti – niekada ne per vėlu!

Jums pageidaujant, padėsime surasti ir įsigyti / parduoti / mainyti sportinį arba turizmui skirtą žirgą, kurį treniruosime ir paruošime varžyboms arba maloniam pasijodinėjimui. Siūlome įvairaus amžiaus sportinius žirgus, kuriuos galite įsigyti ne tik tiesiogiai iš mūsų ūkio, bet ir iš kitų klientų, kurie parduoda/perka/keičia žirgus virtualioje svetainėje.

Taip pat prekiaujame naujomis „Böckman“ firmos priekabomis ir atsarginėmis dalimis Galime pasiūlyti jums didžiausią jų pasirinkimą.
Žirgyne įsikūrusi parduotuvė „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ siūlo plačiausią žirginio sporto prekių asortimentą. Be įprastų jojimo prekių, čia rasite ir išskirtinių, kurių nėra kitur Lietuvoje. Taip pat prekiaujame įvairių rūšių „rozetėmis“ ir kita varžybų organizavimui reikalinga atributika. Prekes gauname tiesiogiai iš gamintojų Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Ispanijoje.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Evelina 2011-09-01 23:33
Oj kaip aš čia norėčiau aplankyti šią gražią vietą! :)
Rūta 2011-12-22 20:17
Nu jo gražu :) žirgais pagal jūrą...
Patricia Conor 2020-05-08 01:58
Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..