Viešbutis „Conviva“

Laisvės a. 16, LT-35200 Panevėžys

Telefonas: +370 45 508302, mob. +370 640 35300
Faksas: +370 45 508303
El. paštas: info@conviva.lt
Tinklapis: conviva.lt

0.00-24.00


Įvertinimas

0 (0)
Nedidelis, jaukus 3 žvaigždučių viešbutis „Conviva“ įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre-Laisvės aikštėje-ramioje istorinio senamiesčio dalyje, tik kelios minutės pėsčiomis iki svarbiausių miesto finansinių, komercinių bei kultūrinių objektų. Vos per keletą minučių pasieksite J.Miltinio dramos teatrą bei gražiausią miesto vietą prie Nevėžio – Senvagę. Viešbutis „Conviva“ puikiai tiks keliaujantiems tiek dalykiniais reikalais, tiek norintiems stabtelėti ir susipažinti su miesto lankytinomis vietomis, nes Panevėžys yra šalia Varšuvą ir Taliną jungiančio greitkelio „Via Baltica“, pusantros valandos kelio iki Vilniaus ar Rygos.

Kambariuose mielų ir švelnių tonų apdaila bei klasikiniai medienos baldai kuria jaukią ir šiltą namų atmosferą. Stilinguose numeriuose įrengta efektyvi oro vėdinimo sistema, pasirūpinta visais patogumais šiuolaikiniam gyvenimui – palydovine TV, telefonais, nemokamu bevieliu internetu, seifais, darbo stalais bei vonios kambariais su dušais, plaukų džiovintuvais ir higienos reikmenimis. Šalia viešbučio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Visą parą dirbančioje registratūroje galima užsisakyti skalbimo, cheminio valymo, lyginimo paslaugų.

Jaukioje viešbučio kavinėje Nº7 yra ruošiami tarptautiniai ir tradiciniai lietuviški patiekalai. Viešbučio svečiai galės mėgautis skaniais pusryčiais, taip pat maloniai papietauti ar pavakarieniauti bei susitikti prie kavos puodelio su verslo partneriais ar kolegomis.

Viešbučio skoningas, kuklia prabanga dvelkiantis stilius kiekvienam svečiui paliks gražius prisiminimus ir kvies dar kartą sugrįžti.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..