Jodinėjimas žirgais Molainių žirgyne

Molainių km., Panevėžio raj.

Telefonas: 861099880
El. paštas: daivazavadskiene@gmail.com
Tinklapis: molainiuzirgynas.lt

Neribotas


Įvertinimas

5 (1)
ROMANTIKA
Žygiai po apylinkes net ir pirmą kartą sėdintiems ant žirgo ! Tai ne tik puikiai praleistas laikas, tai nauji įspūdžiai ! Pažvelkite į gamtą nuo žirgo nugaros - ji graži ! Maršrutai nesudėtingi, bet nuobodžiauti tikrai neteks. Žygio metu jus lydėsime ir padėsime įveikti kliūtis.

SPORTAS
Tai vienintelė sporto šaka, kur pradėti sportuoti ir pasiekti gerų rezultatų gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Norintiems išmokti joti,
siūlome abonementą.

ŠVENTĖS
Tai puiki mergvakarių ir gimtadienių atrakcija. Nustebinkite mylimuosius ir draugus puikia dovana- neriboto galiojimo laiko dovanų čekiu. Turite būrį svečių vaikų ir nežinote kuo juos užimti ? Atvažiuokite pas mus, vietos visiems užteks ! Organizuojame ekskursijas, kurių metu supažindiname su šia puikia sporto šaka ir suteikiame galimybę pajodinėti.

FOTOSESIJOS
Vestuvių, individualios fotosesijos. Galime jums pasiūlyti profesionalius fotografus, kurie specializavęsi žirgų fotografavime. Visada padėsime ir patarsime. Sustabdykite jums brangias akimirkas !

HIPOTERAPIJA
Jojimas mažina raumenų skausmą ir įtampą, lavina judesių koordinaciją, pusiausvyrą. Sėdėjimas balne gerina laikyseną, stiprina nugaros raumenis. Ypač dažnai hipoterapija yra taikoma vaikams, turintiems tiek fizinę negalią, tiek psichologinių problemų- padidėja pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, ugdoma atsakomybė.

VAIKŲ VASAROS DIENOS STOVYKLA
Artėja vasara- atostogų, pramogų ir ilgo laisvalaikio metas. Vaikams. O daugeliui tėvų- rūpesčiai: ar vaikai saugūs, ar nesėdi ištisą dieną prie kompiuterio ir televizoriaus... Išleisti į stovyklą ? O gal dienos stovyklą ? O gal dienos stovyklą „MOLAINIŲ ŽIRGYNE“ ?

Mes galime užimti Jūsų vaikus !
Juk vaikystė - pats gražiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, o mieliausi ir šilčiausi prisiminimai - apie laiką, praleistą kartu su žirgais...


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Davina Claire 2021-11-03 23:00
PASKOLOS PASIŪLYMAS IŠ NOVELTY FINANCE“
Sveiki!!! Ar jums reikia paskolos? Jei taip, rekomenduosiu kreiptis dėl paskolos su Novelty Finance.

Mano vardas Davina Claire, aš esu „Novelty Finance“ vyriausioji finansų pareigūnė ir jūs galite kreiptis dėl paskolos mano įmonėje ir turėti paskolą savo sąskaitoje per 24–48 valandas. Pastebėjau, kad daugeliui žmonių taip sunku gauti paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelių palūkanų normų, nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito balo ar kitų priežasčių.

„NOVELTY FINANCE“ siūlome finansavimo sprendimus. Mes siūlome visų rūšių paskolas, siūlome lanksčias ir įvairias paskolų galimybes, įskaitant paskolas su garantija ir be užstatu, ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas, kurios yra pritaikytos jūsų finansiniams poreikiams.

Turite klausimų / klausimų? - Siųskite laišką adresu noveltyfinances@gmail.com arba WhatsApp per: +447915601531)

Stengiamės, kad skolinimasis būtų lengvas, patogus ir prieinamas.

Mūsų paslauga yra labai greita, patikima ir patikima, todėl galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų su 3% metine palūkanų norma. Esame tinkama įmonė, į kurią reikia kreiptis, kai jums skubiai reikia paskolos.

Nebėra laukimo laiko ar įtempto apsilankymo banke, mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kreiptis dėl paskolos galite bet kada ir bet kur jums patogioje vietoje naudodami telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, tereikia susisiekti su mumis el.
El. paštas: (noveltyfinances@gmail.com) ARBA
Rašykite mums per WhatsApp: +447915601531

Mes visada džiaugiamės galėdami suteikti finansinę paramą.
Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..