Panevėžio Kristaus Karaliaus katedra

Katedros a. 1, Panevėžys

Panevėžio Kristaus Karaliaus katedra

Panevėžiui 1926 m. tapus vyskupijos centru, 1929 m. pastatyta katedra (architektas Rytis Steikūnas). Istoristinė, turinti klasicizmo ir baroko bruožų, vienabokštė, su bokšteliu. Fasadą puošia trimetrinės popiežiaus Pijaus XI ir arkivyskupo Jurgio Matulaičio-Matulevičiaus skulptūros. Vidus trijų navų, gelžbetoniniais cilindriniais skliautais, dekoruotais dailininko Povilo Puzino. Didžiajame altoriuje Kristaus Karaliaus statula (skulptorius Juozas Zikaras). Po presbiterija įrengta didelė koplyčia, salė ir kriptos, vienoje iš jų palaidotas pirmasis Panevėžio vyskupas Kazimieras Paltarokas. 1930 m. pašventino prelatas Jonas Mačiulis-Maironis. 1933 m. konsekravo Kauno arkivyskupas metropolitas Juozapas Skvireckas. Saugoma keliolika unikalių XVII a. pab.–XVIII a. pr. barokinių skulptūrų iš Vilniaus Šv.
apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios.

Tel. +370 45 433141

Informacijos šaltinis: Panevėžio turizmo informacijos centras 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Davina Claire 2021-11-03 23:02
PASKOLOS PASIŪLYMAS IŠ NOVELTY FINANCE“
Sveiki!!! Ar jums reikia paskolos? Jei taip, rekomenduosiu kreiptis dėl paskolos su Novelty Finance.

Mano vardas Davina Claire, aš esu „Novelty Finance“ vyriausioji finansų pareigūnė ir jūs galite kreiptis dėl paskolos mano įmonėje ir turėti paskolą savo sąskaitoje per 24–48 valandas. Pastebėjau, kad daugeliui žmonių taip sunku gauti paskolą iš vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelių palūkanų normų, nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito balo ar kitų priežasčių.

„NOVELTY FINANCE“ siūlome finansavimo sprendimus. Mes siūlome visų rūšių paskolas, siūlome lanksčias ir įvairias paskolų galimybes, įskaitant paskolas su garantija ir be užstatu, ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas, kurios yra pritaikytos jūsų finansiniams poreikiams.

Turite klausimų / klausimų? - Siųskite laišką adresu noveltyfinances@gmail.com arba WhatsApp per: +447915601531)

Stengiamės, kad skolinimasis būtų lengvas, patogus ir prieinamas.

Mūsų paslauga yra labai greita, patikima ir patikima, todėl galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų su 3% metine palūkanų norma. Esame tinkama įmonė, į kurią reikia kreiptis, kai jums skubiai reikia paskolos.

Nebėra laukimo laiko ar įtempto apsilankymo banke, mūsų paslauga teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kreiptis dėl paskolos galite bet kada ir bet kur jums patogioje vietoje naudodami telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, tereikia susisiekti su mumis el.
El. paštas: (noveltyfinances@gmail.com) ARBA
Rašykite mums per WhatsApp: +447915601531

Mes visada džiaugiamės galėdami suteikti finansinę paramą.
Teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..