Labirintų parkas

Skapiškiai, Anykščių sen., Anykščių r. sav

Telefonas: +370 652 19991
El. paštas: info@labirintu-parkas.lt
Tinklapis: www.labirintu-parkas.lt


Įvertinimas

0 (0)
Labirintų parkas – tai vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai pagrindiniai parko labirintai, kuriuose žingsniamačiai pasieks Jūsų dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Čia, taip pat Jūsų laukia veidrodžių ir juostelių labirintai, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių!

Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos Padangų nusileidimo ir Mini laipynių parko trasos. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, vieninteles Lietuvoje, Vandens mūšio valteles ir Šaudyklą.

Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei žaidimų aikštelė. Šokinėjimo pagalvė, Mini golfas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Energetinis labirintas ir dar daugelis kitų pramogų neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams!
Ieškote vietos kur švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesus pledą galėtumėte pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis? Pikniko zona – kaip tik Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite šviežią ir įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri visuomet pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvus.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..