Bauskės pilis

Bauska, Latvija

Bauskės pilis

Bauskės pilis

Bauskės pilis randasi Bauskės miesto teritorijoje, vaizdingoje vietovėje, nerijoje tarp Mūšos ir Mėmelės upių, netoli tos vietos, kur šios upės, susijungdamos, sudaro Lielupės upės pradžią. Bauskės pilies architektūros ansamblis susideda iš dviejų dalių. Senesnė – Livonijos ordino pilis – pastatyta 15 amžiaus viduryje, bet iki mūsų laikų išsaugoti tik griuvėsiai. Naujasnė – Kurlando hercogų rezidencija – buvo pastatyta 16 amžiaus pabaigoje. Norintys gali apžiūrėti ordino pilies griuvėsius, pasikelti į centrinį bokštą, stebėti Bauskės panoramą, pamatyti pažymėtą pilies teritorijoje kažkada buvusių sutvirtinimų sistemą: tvirtovių ir pylimų. Hercogų rezidencijos dalyje randasi nuolatinė muziejaus ekspozicija ir teminės parodos. Po pilies apžvalgos, nuėję specialiai nutiestu pėsčiųjų taku, vedančiu per parką ir pievą, perėję tiltelį per kanalą, turistai gali patekti į Kirbaksalos salą ir pamatyti vietą, kur prasideda Lielupės upė.

Kontaktai:
El. paštas: bauska.pils@e-apollo.lv
Tel.: +371 63923793
Faks.: +371 63923793
Tinklalapis: www.bauskaspils.lv

Bilietų kainos:
Suaugusiems 3.00 LVL
Studentams 1.50 LVL

Nuolaidos:
Nemokamas įėjimas vaikams iki 7 metų, ICOM kortelių turėtojams, Latvijos muziejų darbuotojams.
Šeimos bilietai: 2 suaugę su 4 vaikais - 5.00 LVL; 1 suaugęs su 4 vaikais - 3.50 LVL.

Darbo laikas:
gegužė - spalis: Pirmadienis - Sekmadienis 9:00 – 17:00; spalis - lapkritis: Pirmadienis - Sekmadienis 9:00 – 18:00; lapkritis – gegužė: Antradienis - Sekmadienis 11:00 – 17:00
 

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Christy Walton 2022-04-08 22:38
Sveiki visi,
Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas maloniai prašome susisiekti su mumis mūsų el. pašto adresu: (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsdami tęsti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos paskirtis:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:
Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com
Pagarbiai jums visiems.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..