Aukščiausias jūrinis akvariumas Baltijos šalyse

Islandijos pl. 32, Kaunas

Aukščiausias jūrinis akvariumas Baltijos šalyse

Prekybos ir laisvalaikio centro „MEGA“ jūrinis akvariumas yra aukščiausias akvariumas Baltijos šalyse bei patenka į aukščiausių akvariumų pasaulyje dešimtuką. Tai vienas įspūdingiausių reginių Lietuvoje!

Akvariumas yra 10 m aukščio ir 4 m pločio, jo ilgis 11 m, vandens talpa – 170 tūkst. litrų. Akvariumo statyba truko 3 mėnesius. Ją vykdė JAV, Australijos, Pietų Afrikos ir Lietuvos specialistai. Akvariumo sienoms, kurių storis vietomis siekia net 30 cm, panaudota apie 90 tonų akrilo plokštės, o laikančioji metalinė konstrukcija pagaminta iš 20 tonų nerūdijančio plieno.

„MEGOS“ akvariume gyvena daugiau nei 800 tropikinių žuvų, priklausančių 30 skirtingų rūšių, kilusių iš Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio, Karibų jūrų. Akvariume įrengti koralai atvežti iš Pietų Afrikos Respublikos. Jame gyvena ir šeši Karibų jūros rykliai, užaugantys iki 2 m ilgio.
Prisiartinus arčiau akį džiugina nepaprastos akvariumo gyventojų spalvos: dryžuotasis plataksas, mėnulžuvė, napoleonžuvė, mėlyndryžis lutjanas, auksauodegė zebrinukė, geltonšonis angelas, tamsusis angelas – tai tik keletas judriais būreliais „MEGOS“ akvariume dūkstančių žuvų.

Ryklius ir kitas žuvis maitina ir prižiūri profesionali narų ir biologų komanda. Žuvų maitinimai vyksta kiekvieną dieną 10.00 val. ir 17.00 val., šeštadienį - 13.00 val. Nepraleiskite progos tai pamatyti savo akimis!  

Daugiau informacijos: http://visit.kaunas.lt

Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..