„Nikolajevka“ kaimo turizmo sodyba

Nikolajevkos k., 4 Miežiškių sen., LT-38112 Panevėžio r.

Telefonas: +37061417233
El. paštas: nikolajevka@gmail.com


Įvertinimas

3.58 (12)
Šalia Miežiškių kitados įsikūrę caro Nikolajaus persekiojami Rusijos stačiatikiai davė pradžią originaliam kaimelio pavadinimui – Nikolajevka.

Pakelėj, pamiškėj įsikūrusią kaimo turizmo sodybą pavadinome šiuo unikaliu, nykstančio kaimelio vardu.

NIKOLAJEVKA.

Čia nenuobodžiaus nei dideli, nei maži.

Mažiesiems svečiams pasiūlysime ant kalnelio erdvę žaidimų aikštelę, didesniems - pažaisti tinklinį ar krepšinį. Drąsesni galės pajodinėti arkliu, o tikri drąsuoliai – pažaisti dažasvydį ar išbandyti jėgas su keturačiais.

Romantikos mėgėjai tuo metu irstysis valtele ar vėžinsis karieta.

Žvejui tikrai pavyks pagauti tvenkinyje „besiganantį" karpį, o išsiilgę gamtos galės paklaidžioti miško takeliais. Tikimės, kad Jūsų neišgąsdins prastriksintis zuikis, o ir ne medžiotojo akis pastebės laukymėje besiganančių stirnų būrelį.

Pavargusiems pasiūlysime pirtį, iš jos – į tvenkinį. Ir kaip naujai gimęs... Patinginiauti galima mėgaujantis kubilo malonumais.

Ar ragavote „Garvežyje" keptą steiką ar ką tik išrūkytos žuvies? Mėgstantys pavakaroti prie laužo galės išbandyti savo, kaip vyrėjo jėgas.

Ieškote patalpų pobūviui - prašome pas mus. Nauja, didelė, dar medžiu kvepianti, pobūvių salė, jaukiuose namukuose įrengti miegamieji - Jūsų paslaugomis.

Tikimės, kad nepraleisite progos įamžinti smagių akimirkų sodyboje, prisiliesti prie gamtos ar žmogaus rankomis sukurtų skulptūrų, žemės ūkio padargų, senovės buities atributikos.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..