Viešbutis „Bajorų užeiga“

Sudervės g. 10, LT-14192 Avižieniai, Vilniaus r.

Telefonas: +37067299332
Faksas: +37052403958
El. paštas: hotel@bajoruuzeiga.lt

Visą parą


Įvertinimas

2.5 (2)
Viešbutyje „Bajorų užeiga“ įrengti 25 jaukūs, nebrangūs trijų žvaigždučių šiuolaikiški kambariai. Visuose yra televizorius, telefonas, dušas. Yra vienviečiai, dviviečiai, triviečiai ir verslo klasės kambariai. Čia vienu metu gali apsistoti 53 svečiai. Prie viešbučio yra 0,220 ha uždara, video kameromis stebima teritorija transportui, todėl patogu atvykti autobusu, automobiliu ar automobiliniu nameliu. Lankytojai pasisvečiavę Vilniuje ir susipažinę su miesto įžymybėmis ir jo apylinkių gamta, gali sėkmingai tęsti kelionę Rygos ar Kauno link. Viešbutyje rengiamos įvairios šventės, seminarai ir pristatymai. Poilsiui įrengta sauna, baseinas ir biliardas. Mūsų viešbutis suteikia puikią progą, po įtempto darbo ar varginančio susitikimo su konkurentu, pasprukti nuo miesto šurmulio ir mėgautis ramybe ne tik visą parą, bet ir keletą valandų.

Viešbutyje „Bajorų užeiga“ yra įrengta tikrai bajoriška kavinė, kurioje prabangus interjeras ir baldai. Svečias pakliūna į klasikinę, istoriniais elementais papuoštą aplinką. Kavinė susideda iš trijų salių: pagrindinės - 32 sėdimų vietų, VIP salės - 16 vietų ir Bajorų svetainės - 19 vietų. Bokalą alaus ar kokteilį galima išgerti ir prie baro, pasikalbant su barmene. Patiekalai kavinėje taip pat nekasdieniški, nors ruošiami pagal lietuviškus receptus. Visi patiekalai gaminami tik klientui užsakius, todėl visada švieži, nors ir tenka jų šiek tiek ilgiau palaukti.

Vestuves, gimtadienį ar kitokią šventę galite atšvęsti pas mus esančiame banketiniame komplekse, kuris talpina iki 60 svečių.

Atsižvelgus į išskirtinius svečių pageidavimus, bus profesionaliai organizuotas bet koks priėmimas, banketas ar kitas renginys.

Konferencijų dalyviams galime pasiūlyti nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, apgyvendinimą viešbutyje, pirtį su baseinu, maitinimą.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..