Le Meridien Vilnius

Greitkelis A2, 19-tas kilometras, Ežeraičių km., Vilniaus raj.

Telefonas: +370 5 2739 700
Faksas: +370 5 2739 730
El. paštas: reservations@lemeridienvilnius.com


Įvertinimas

1 (1)
Vaizdingame gamtos kampelyje, vos 20 minučių kelio nuo miesto centro, laisvalaikio, pramogų ir konferencijų paslaugas teikiantis viešbutis kviečia atrasti tai, kas sostinės svetingumo versle yra geriausia. Modernus pastatų kompleksas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, siūlo išskirtinį komforto ir gamtos derinį, pritaikytą šiuolaikinio vartotojo reikmėms.

Svečių laukia erdvūs, stilingi ir patogūs šiuolaikiškai įrengti įvairių kategorijų kambariai bei prabangūs apartamentai, gurmaniška europietiška virtuvė su prancūzišku akcentu bei konditerijos šedevrai restoranuose ir baruose, išskirtinio dizaino elegantiškos skirtingo dydžio konferencijų bei pobūvių salės, golfo aikštynas, poilsio ir aktyvaus laisvalaikio pramogos. Paslaugų įvairovė ir išskirtinė „Le Méridien“ kultūra - tai išrankiausią skonį tenkinančios svetingumo verslo vertybės.

Viešbutį supa įspūdingas profesionalus 18 duobučių „The V Golf Club“ golfo aikštynas − vienintelis PGA („Professional Golfers Association“) dizaino golfo aikštynas Baltijos šalyse.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..