Viešbutis „Hotel Tilto“

Tilto g. 8, LT-01101 Vilnius

Telefonas: +370 5 2100021
Faksas: +370 5 2100020
El. paštas: info@hoteltilti.com

24h


Įvertinimas

4.58 (12)
Jaukus 3 žvaigždučio viešbutis „Hotel Tilto“ įsikūrės pačioje Vilniaus širdyje, vos pora minučių pėsčiomis iki Katedros aikštės. Senovinės pastato detalės alsuoja gilia senamiesčio dvasia ir liudyja praeities paslapčių kupiną istoriją. Šis puikus Boutique stiliaus viešbutis darniai įsilieja į senamiesčio pastatų grandinę.

Maloniai kviečiame Jus pajausti jaukią namų šilumą, draugišką šypseną, nepriekaištingą aptarnavimą bei lengvai pasiekiamą įspūdingo grožio Vilniaus miesto senamiestį. Pas mus atvykę svečiai gali ne tik pailseti, bet ir aplankyti UNESCO saugomą senamiestį, pasigrožėti mums didelę svarbą turinčiais pastatais: Vilniaus Arkikatedros Bazilika, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų Rūmais, didinga Gedimino pilimi, Trijų Kryžių kalnu, Lietuvos Nacionaliniu muziejumi bei daugybe kitų kultūrinį paveldą išlaikiusių pastatų ir paminklų. Visai netoli mūsų viešbučio yra daugybė prekybos centrų, kuriuose rasite dovanų sau ir artimiesiems. Čia pat yra platus restoranų, kavinių, barų bei naktinių klubų pasirinkimas. Tikime, kad kiekvienas iš Jūsų atras Jums priimtiniausią laisvalaikio praleidimo būdą.

Verslo reikalais atvykusiems svečiams, „Hotel Tilto“ viešbutis yra ideali vieta apsistoti, nes visai netoli yra pagrindinis miesto verslo centras. Iki Tarptautinio Vilniaus Oro Uosto - 7 km, Vilniaus geležinkelio stoties - 4 km.

Viešbutyje įsikūrės jaukus baras „Guinness“, kuriame prekiaujame sočiuoju „Guinness“ alumi ir kitais gardumynais. Čia pasislėpsite nuo miesto šurmulio ir turėsite galimybę pasimėgauti ramia aplinka, skaniu maistu ir nepriekaištingu aptarnavimu. Skubantiems, bet vertinantiems gerą maisto kokybę, dienos metu siūlome verslo pietus.

Šaltais žiemos vakarais, kviečiame pasimėgauti pirties malonumais. O po sunkios darbo dienos kūną atgaivinti burbulinėje vonioje.

Viešbutyje „Hotel Tilto“ rasite viską, ko reikia geram ir ramiam poilsiui.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..