Vilniaus pedagoginis universitetas (bendrabutis – svečių namai)

Vivulskio g. 36 A, LT-03114 Vilnius

Telefonas: +37052130704
Faksas: +3702162291
El. paštas: sveciunamai@vpu.lt
Tinklapis: www.sveciunamai.vpu.lt


Įvertinimas

4.45 (33)
VPU bendrabutis – svečių namai įsikūrę visai šalia Vilniaus senamiesčio, vos keletas minučių pėsčiomis nuo pagrindinio miesto šurmulio ir svečių lankomiausių vietų.

VPU bendrabutis – svečių namai yra patogioje keliautojams vietoje: apie 5 min. automobiliu iki traukinių stoties ir apie 17 min. iki oro uosto. Kelionė iki pagrindinės Vilniaus gatvės – Gedimino pr. – trunka vos keletą minučių, o važiuojant taxi, tai kainuotų tik apie 6 Lt. Taip pat, bet kuri Vilniaus vieta puikiai pasiekiama visuomeniniu transportu, nes Svečių namai yra šalia vienų judriausių gatvių – Savanorių pr. ir Švitrigailos g.

VPU bendrabutis – svečių namai skirti kiekvienam, ieškančiam ramaus ir jaukaus būsto. Čia galima ne tik įsikurti nakčiai ar ilgesniam laikui, bet ir rengti įmonės susitikimus.

Geras susisiekimas, rami vieta, jaukus interjeras bei itin palanki kaina sukuria akademiniam jaunimui idealią galimybę studijuoti, gyvenant mūsų Svečių namuose. Mūsų durys atviros ne tik VPU, bet ir kitų aukštųjų mokyklų nariams.
Svečių namuose įrengta priešgaisrinė sistema, veikia liftai, aplinka pritaikyta laisvai judėti neįgaliesiems, vaikai iki 3 m. priimami nemokamai.

Jaukiuose kambariuose veikia bevielis internetas, įrengta posėdžių salė, yra galimybė pasinaudoti virtuvėle, skalbimo mašina bei kitais patogumais.

Svečių namai siūlo kelis tipus kambarių:
- dvivietis kambarys su svetaine, vonia ir WC, televizoriumi, mini šaldytuvu, balkonu
- vienvietis/dvivietis kambarys su vonia, WC, balkonu
- du sujungti dviviečiai/triviečiai kambariai su bendra vonia ir WC (blokas)


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Tadas 2011-08-19 22:36
Buvau apsistojes keliom dienom ten. Patogi vieta, neblogi kambariai ir zinoma geros ir pigios kainos. Rekomenduociau tikrai.
remigijus 2019-09-04 20:06
Laba diena domina kaina ir apgyvendinimas 7 žmonių pusei metų

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..