Jėgos aitvarai, kaitavimas, kaitai, kaitų mokykla, kaitavimo mokykla

Konstitucijos pr. 92, Vilnius

Telefonas: +37061107887, +37067182866
El. paštas: info@pusk.lt

I-VII : 9-23


Įvertinimas

5 (1)
Jėgos aitvarai, Kaitai, Kaitavimas, Kaitų, Jėgos aitvarų, Kaitų Mokykla

Jei jėgos aitvarai Jums dar neišbandyta pramoga, siūlome Jums pažintį arba išsamius kaitavimas.lt kaitų - jėgos aitvarų mokyklos kaitavimo kursus, kurių metu Jūs saugiai ir greitai įgysite visas reikiamas žinias ir įsigiję jėgos aitvarų-kaitavimo įrangą galėsite pradėti savarankiškai kaituoti.

Kaitų - Jėgos aitvarų kursų metu tarptautinio lygio jėgos aitvarų - kaitavimo instruktoriai visada būna šalia, kad mokiniui būtų suteikiama pagalba, patarimai, pakomentuotos ir ištaisytos klaidos. Ir svarbiausia mokykla pasirūpina, kad mokinys būtų visada saugus.

Dėl maksimalios kokybės ir saugumo mokyklos jėgos aitvarų instruktoriai vienu metu mokina daugiausiai 2 mokinius.

Kaitavimas.lt kaitų mokyklos studentams pamokos yra dėstomos pagal tarptautinius IKO (International Kiteboarding Organization) standartus. Tai reiškia, kad išklausę jėgos aitvarų - kaitų mokyklos kursą Jūs gausite IKO Nario kortelę.

Kaitavimas.lt kaitų-jėgos aitvarų mokyklos instruktoriai yra nuoširdūs, draugiški ir ypatingai kantrūs žmonės, nes jėgos aitvarai yra jų gyvenimas. Todėl, nors ir kiek užtruktų Jūsų mokymasis, būsite skatinami niekada nenuleisti rankų. Praktika rodo, kad visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties, gali sėkmingai ir netgi gerai kaituoti.

Jėgos aitvarai - kaitai yra ekstremalus vandens sportas, todėl nuoširdžiai patariame pasinaudoti kaitavimas.lt kaitų - jėgos aitvarų mokyklos siūlomomis paslaugomis.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..