Sahadža Joga

Kalvarijų g. 1, (Pilis prie Žalio tilto), Vilnius

Telefonas: +37069906711
El. paštas: jonas.psibilskis@gmail.com

Pirmadieniais, 18.30


Įvertinimas

4 (2)
Meditacija leidžia kiekvienam pažinti save. Tai visiškai natūrali prigimtinė tyros sąmonės būsena, be įtampos ir be minčių, kuomet galime stebėti pasikeitimus vykstančius viduje. Medituojant žmoguje atsiranda ramybė, energetinis balansas, harmonija, leidžiantys tobulėti asmenybei. Meditacija taip pat pažadina ir kūrybines galias, kurių žmogus gali net nepastebėti.

Mūsų praktikuojamas ir siūlomas meditacijos metodas yra vadinamas Sahadža joga. Tai mokslas apie dvasingumą, apie subtiliąją sistemą, esančią žmogaus viduje. Tai aukščiausių dorovinių principų sistema. “Sahadža” reiškia gimęs kartu, “joga” – jungtis. Sahadža joga apjungia visų religijų gyvąjį pradą ir yra patvirtinta moksliniais tyrimais bei praktika. Sahadža jogos metodo panaudojimas medicinoje, pedagogikoje, žemės ūkyje parodė didelį jos efektyvumą. Naudojant Sahadža jogos metodą gydymo tikslais pasaulinėje praktikoje yra sukaupta pakankamai patirties ten, kur tradicinė medicina yra bejėgė (epilepsija, astma, vėžys).

Sahadža jogos praktika leidžia pažadinti žmogaus viduje esančią energiją, vadinama Kundalini. Ši energija, kildama žmogaus centrine nervų sistema, valo vidų ir nuramina mintis. Tuo pačiu žmogus gauna atsakymus į daugybę jį dominančių klausimų. Ši energija laikui bėgant tampa vidiniu vedliu į tobulėjimą ir tapimą tikruoju Savimi.


Sahadža jogos užsiėmimai visada nemokami.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..