Antrojo pasaulinio karo muziejus ir ekspozicijų salė
Ekspozicija (muziejus) randasi pačiame Aglonos centre. Ekspozicija yra sukoncentruota, todėl yra patogi apžiūrai, nes nereikia eiti iš vieno aukšto į kitą, o galima neskubant viską apžiūrėti. Pagrindinis muziejaus eksponatas yra ginklas, kuris buvo naudojamas Antrojo pasaulinio karo metu.
Kontaktai:
Tel.: +371 65321380, +371 22484848
Еl. paštas: ww1945@inbox.lv
Tinklalapis: www.visitaglona.lv
Darbo laikas:
Pirmadienis – Penktadienis 10:00 – 18:00
Artimiausi objektai
Viešbutis „Aukštaitija“ įsikūręs pačiame Visagino miesto centre, šalia jo pastatytas prekybos centras, keli bankai, tarpmiestinių autobusų… (~69 km)
Patogi šiuolaikinių svečių namų padėtis Aukštaitijos nacionalinio parko regione, Visagino miesto pakraštyje, 800 m nuo ežero, ramioje miško… (~69.7 km)
Pirtis yra Gražutės regioninio parko viduryje, prie Ūparto ežero. Sodyba yra atokiame Tiltiškių kaime, nuo pagrindinio kelio nutolusi 2 km,… (~78 km)
Nakvynė Zarasų rajone. Stovyklavietėje teikiama apgyvendinimo paslauga. Stovyklavietė yra įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje ežeringame… (~80.6 km)
Baidarių nuoma Šventosios, Nikajos, Būkos ir Kiaunos upėmis. Baidarių žygių organizavimas Rytų Aukštaitijoje. (~81.9 km)
Vasaknų dvaro sodyba, įsikūrusi ant Vasaknų ežero pakrantės - tai Jūsų ypatingų švenčių vieta, kur kiekvienas Jūsų svečias jausis svarbus;… (~90.7 km)
Sodybos nuoma (~100.3 km)
(~100.6 km)
(~100.9 km)
Jaukus pirtelių kompleksas, ABU kavinė, boulingo-biliardo klubas, salės seminarams, banketams,… (~101.1 km)
Tai šeimyninio poilsio sodyba skirta vienos - dviejų šeimų poilsiui. Sodyba supa švariausias Aukštaitijos ežeras - Baluošas. (~101.4 km)
(~105.7 km)
Drūtūnai – aktyvus poilsis gamtoje. Ignalinos rajone, nuostabios gamtos, ežerų bei upių apsuptyje įsikūrusi didelė, puikiai išpuoselėta… (~107.8 km)
Baidariu nuoma. Maršrutai Aukštaitijos upėmis Būka - Kiauna - Lakaja - Žeimena! Baidarių žygiams rezervuojame kaimo sodybas, pirtis,… (~108.3 km)
(~112.8 km)
(~114.4 km)
Kaimo turizmo sodyba priimanti svečius ištisus metus (~120.3 km)
(~120.8 km)
Vila „Santa Barbara“ kviečia švęsti savo šeimos šventes ir patikėti savo rūpesčius mums! (~131.6 km)
Jojimas žirgais po gražiąsias Niūronių kaimo apylinkes, individualios jojimo treniruotės. (~134.9 km)
Artimiausios lankytinos vietos
Pašnekėkite apie duoną, apie jos gamybos procesą: paragaukite šviežios duonos, pasimėgaukite žolelių arbata. Galite taip pat…(~0.9 km)
Caro Jėzaus kalnas yra unikalus skulptūrų kompleksas, kuris buvo atidarytas 2006 metais, dviejų kilometrų atstumu nuo Aglonos…(~1.7 km)
Berzgalės medinė bažnyčia – viena iš seniausių medinių Latvijos bažnyčių. (~5.8 km)
Velnio ežeras (Čertoks) – vienas iš švariausių Latvijos ežerų, jis traukia savo mėlynai žaliu skaidriu vandeniu ir keistais…(~7.8 km)
Viškių Šv. Jono krikštytojo Katalikų bažnyčia buvo pastatyta 1908-1925 metais. (~16 km)
Šis kaimo dvaras - etnografinis muziejus, įsikūręs Andrupenės kaime, Latgaloje. Jis įdomus tiek dideliems, tiek mažiems - kiekvienas…(~24.6 km)
Slutiškių kaimas randasi Daugavos krašto Naujienės valsčiaus teritorijoje, dešiniame Daugavos krante, Markovo piliakalnio papėdėje.…(~24.8 km)
Neatskiriama XIX amžiaus Preili krašto kraštovaizdžio ir architektūros dalimi yra dvaro pastatas. Daugialypiai pastatai susiję su…(~24.9 km)
Toje vietoje, kur prasideda Latvija, o Dvina tampa Daugava, pati Motulė Gamta pasirūpino, kad visa jos dovanota energija, sveikata ir…(~26 km)
Žirgų veisykla, rūpinimasis jais ir jodinėjimas... Pavadinimas „Tris vitolu stali" atsirado…(~26.4 km)
Tai keramika su savo šimtametėmis tradicijomis, formomis ir apdaila, kurios būdingos tik Latgalos kraštui. Reikia pripažinti, kad…(~26.5 km)
Pakilus į 24 m aukščio apžvalgos bokštą, galima pasigrožėti gražiais kraštovaizdžiais ir vaizdingais Daugavos vingiais iš paukščio…(~27 km)
Kraslava laikoma miestu nuo 1923 metų. Gyventojų skaičius 2000 metais buvo - 11998 žmonės. Šis miestas yra netoli Baltarusijos sienos.…(~27.3 km)
Ryškiausias baroko architektūros pavyzdys Latgaloje. 1755 metais pagal italų architekto Parako…(~27.5 km)
Kraslavos istorijos ir meno muziejus yra pilies parke. Muziejuje yra didelė kolekcija - 17800…(~27.5 km)
Dinaburgo pilis stovi dešiniame Daugavos krante, maždaug 18 km aukščiau palei upę nuo…(~28.4 km)
Įdomi kelionė su pripučiamais plaustais Daugavos upe, pažįstant Daugavos upės vaizdingą senovinį slėnį. (~29.3 km)
Žirgynas „Klajumi" yra peizažų saugomoje vietovėje Augšdaugava (Augšdaugava - viršutinė…(~30.1 km)
Parko plotas - 23,7 ha, iš kurių2,6 ha užima tvenkiniai. Parką garsina Mergelės Marijos statula, kurią sukūrė italų skulptorius.…(~30.3 km)
Netoli Razno ežero yra Makonkalnis (248 m virš jūros lygio), dar vadinamas Padebešu kalnu.…(~30.5 km)