Dažasvydis Vilniuje

Putiniškės, Vilniaus rajonas, Lietuva

Telefonas: 864863648
El. paštas: diversantas@diversantas.lt
Tinklapis: diversantas.lt


Įvertinimas

5 (2)
<p>Dažasvydis-pramoga norint atšvesti gimtadienį, mergvakarį arba bernvakarį, įmonės šventes, ar kitokią šventę.</p><p>Pramogos įmonems ir pavieniams asmenims.</p><p>Vienas geriausių dažasvydžio klubų kviečia Jus pažaisti dažasvydį. Jeigu Jūs norite pagerinti savo nuotaiką arba tiesiog pailsėti su draugais ar bendradarbiais, Jus galite nueitį į naktinį klubą arba restoraną. Ar Jums neatrodo, kad tai yra banalu? Pats laikas išbandyti kažka naujo: pavyzdžiui, pažaisti dažasvydį. Aktyvaus poilsio ir sportinių pramogų megėjams dažasvydis yra tiesiog likimo dovana. Mūsų dažasvydžio klubas padovanos jums daugybę ryškių teigiamų emocijų ir įspudžių, leis jums pailseti ir gauti energijos visai darbo savaitei. Jeigu jus pabandysite nors viena kartą tapti šio žaidimo dalyviu, Jūs butinai tapsite jo gerbėju.</p><p>Daugumai dažasvydžio megėjų dalyvavimas šiame žaidime yra svarbus įvykis. Eilinis žaidėjas išeina į mūšio lauką nedažnai, galbūt 2-3 kartus per metus. Dažniausiai žaidimas organizuojamas kokią nors proga? Pavyzdžiui gimtadienio, bernvakario ar mergvakario progą.</p><p>Taip pat dažasvydį galima žaisti su vaikais, draugais, verslo partneriais, t.y. žaidėjų sudetis yra visiskai nesvarbi. Svarbu, kad Jūs bet kokiu atvėju gausite nepamirstamų įspūdzių, todėl bet koks poilsis klube &bdquo;DIVERSANTAS&ldquo; puikiai dera su dažasvydžio Vilniuje.</p><p>TEL. 8(648) 63-648</p>


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

asda247 2023-09-13 17:13
veiki
Noriu pasinaudoti šia galimybe reklamuoti mūsų kredito pasiūlymą tiems, kuriems reikia skubios finansinės pagalbos. Kaip kredito konsultantas, esame pasirengę finansuoti investicinius projektus „Lengviniųjų paskolų“ forma.
Mes teikiame paskolas tiek privatiems, tiek verslo subjektams su labai maža palūkanų norma – 3% per metus. Kad ir kokiomis aplinkybėmis dirbtumėte savarankiškai, išėję į pensiją, turite prastą kredito reitingą, mes galime padėti. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte daugiau informacijos.
Susisiekite su mumis adresu: asdaservices24@gmail.com
Ačiū.

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..