Marijampolės aeroklubas

Sasnavos aerodromas, Kuzų k., Marijampolės sav.

Telefonas: +370 687 32143
Faksas: +370 343 28778
El. paštas: alvydas@marizone.lt
Tinklapis: marizone.lt

Neribotas


Įvertinimas

3.71 (7)
Marijampolės aeroklubo veikla vykdoma jau 34 metus. Aviatoriai įsikūrę Sasnavos aerodrome (Marijampolės sav.), turi turtingą istoriją, gražias tradicijas, aeroklube dirba profesionalus kolektyvas.

Aktyvių pramogų mėgėjai, norintys išbandyti save ir atsiplėšti nuo kasdienybės, kviečiami pramoginiam šuoliui parašiutu. Individualiam šuoliui siūloma keletą variantų: apvaliu parašiutu - aukštis 800 m; sparno tipo parašiutu - aukštis 1200 m.
Tą pačią dieną prieš šuolį išklausomas instruktažas- apmokymas. Šuolio metu laisvasis kritimas labai trumpas - kol išsiskleidžia parašiutas, o tai vyksta iškart atsiskyrus iš lėktuvo. Puikus pojūtis, kai esant aukštai virš žemės, traukant valdymo rankenėles (parašiutai valdomi) gali sklandyti plačiojoje erdvėje.

Norintiems pajusti kupiną adrenalino laisvąjį kritimą, siūloma pasirinkti šuolį su instruktoriumi dviviečiu parašiutu. Šiai pramogai nereikalingas ilgas, gal šiek tiek varginantis, instruktažas. Šokama iš 3000 m aukščio drauge su profesionalu, o šuolio metu patiriamas 1000 m laisvojo kritimo pojūtis.

Pramogautojus lydintys asmenys aerodrome tikrai nenuobodžiaus. Visuomet bus galimybė kavos puodeliui, laikui praleisti yra įrengtos pavėsinės, poilsiavietės, žaidimų aikštelės, tvenkinys su pliažu. Organizuojama žvejyba.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Isbandes 2012-02-04 11:06
Rekomenduoju :)
Patricia Conor 2020-05-08 02:00
Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..