Kempingas Slėnyje

Slėnio g. 1, Trakai

Telefonas: +37068611136
Faksas: +37052853880
El. paštas: reception@camptrakai.lt
Tinklapis: www.camptrakai.lt

ištisus metus, I-VII 8:00-23:00


Įvertinimas

5 (1)
Atvykę į kempingą apsistoti palapinėse ar gyvenamuosiuose nameliuose, Jūs galėsite naudotis kempingo dušuose šiltu vandeniu, bei visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančiais tualetais, būsite saugomi tamsiuoju paros metu, galėsite pasijungti elektros energiją, galėsite naudotis kempinge įrengtu tvarkingu paplūdimiu.

Apgyvendinimui taip pat siūlome jaukius Totoriškių dvaro svečių namus, įrengtus buvusioje dvaro oficinoje, senojo dvaro miegamuosius, erdvius kotedžus prie ežero bei vasarnamius ir atskirus vasarinius namelius.

Nedideliems renginiams siūlome banketines sales – įspūdingą rūsio barą, puoštą kaldinto metalo dirbiniais bei baldais, pagamintais iš rūsyje rastų pirmajam Dvaro savininkui priklausiusių grandinių; Senojo dvaro menę su jaukią atmosferą kuriančiu židiniu ir išėjimu į terasą, kuria jau nuo XVIII a. žavisi praplaukiantys žvejai; didžiosios kavinės salę, kurioje vienu metu galima aptarnauti iki 100 asm. su lauko terasa.
Didesniam įmonės renginiui siūlome nuomotis visą kempingo teritoriją. Vienu metu čia galima apgyvendinti iki 110 asmenų kambariuose ir nameliuose bei priimti kelis šimtus lankytojų su palapinėmis ir autonameliais. Kempingo aikštė, kurioje vasarą galima apsistoti atvykus su palapinėmis ar kemperiais, – puiki vieta žaidynėms ir koncerto scenai. Šioje aikštėje eilę metų vyksta baikerių suvažiavimai, vyko ne vienas Lietuvoje ir Europoje gerai žinomų įmonių renginys.

Papildomai siūlome papramogauti „Kempingo Slėnyje“ pirtyse – rusiškoje garinėje pirtyje, suomiškoje saunoje, japoniškoje „Onsen“ pirtyje bei garinėse pirtelėse ant Galvės ežero kranto.

Registratūra dirba visą parą.


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..