„Akmeninė Užeiga“

Trakų raj. Bražuolės sen.

Telefonas: +37061143111
El. paštas: info@akmenineuzeiga.lt

8- 23


Įvertinimas

0 (0)
„Akmeninė užeiga“ kviečia pajusti gamtos autentiškumą...

Ant Akmenos, švariausio Trakų regiono ežero, kranto stūksančios kalvos įsikūrusi „Akmeninė užeiga“ vilioja apsilankyti ir pajusti autentišką gamtos ir praeities kultūros aurą. Įspūdingas akmenų dekoras, tvirtos Sibiro pušų sienos, jaukūs šlaitiniai stogai, nuo aukštutinės ir žemutinės lauko terasų atsiveriantis kerintis miško slėnio ir ežero peizažas sužavės kiekvieną „Akmeninės užeigos“ svečią.

Trijų aukštų pastatai – tai modernios estetikos ir patogumo bei jaukumo derinys. Užeigoje įvairiems svečių poreikiams ir įgeidžiams patenkinti įrengtos penkios banketų salės, viešbučio kambariai, dvi erdvios terasos ir įspūdinga teritorija lauke. Čia ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir paragausite unikalių, skirtingų Azijos tautų (gruzinų, uzbekų, uigurų, tailandiečių) virtuvių patiekalų. Akmeniniame lauko židinyje pagamintas maistas atskleis tikrąsias, geriausias azijietiško maisto savybes. „Asian favourites“ virtuvės patiekalai nustebins ir pamalonins net didžiausius gurmanus...

Jei užsisakysite žuvies, ji bus pagauta šalia esančiame ežere ir patiekta šviežut šviežutėlė. „Akmeninė užeiga“ - jauki, autentiška, pavergianti vieta turiningam poilsiui, šeimos šventei , verslo renginiui!


Artimiausi objektai


Artimiausios lankytinos vietos

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!

Palikite komentarą

1
Prašome užpildyti visus privalomus laukus.
  • Vardas*
  • El. paštas*

    (nebus publikuojamas)
  • Tinklapis
  • Komentaras*
Loading map..