Įdomybės

Vestuvės ant vandens? Tai tik viena iš paslaugų, kurias siūlo JOVILA


Neseniai mūsų kolektyvui teko lankytis viename gražiausių Lietuvos kampelių – Neringoje. Paplaukioję laivu ir nuostabiai praleidę dieną, nusprendėme pakalbinti Jovitą Kauneckytę – Šeškauskienę. Ponia Jovita yra vandens turizmo agentūros JOVILA direktorė. Ši bendrovė yra subūrusi mažųjų laivų savininkus Kuršių marių regione ir siūlo įsimintinas vandens turizmo laivais paslaugas. Galima rinktis kelionę laivais Kuršių mariomis, Baltijos jūra ar Nemuno delta pramoginiu keleiviniu laivu, jachta ar kateriu. Galima plaukti žvejoti į marias ar jūrą, o galima ir švęsti asmenines ar kolektyvines šventes plaukiojant.

Viešbutyje „Pervaža“ kliento globa nuo pat įžengimo į viešbutį iki svečio išlydėtuvių


Visai neseniai mums teko lankytis Panevėžyje, penktajame pagal dydį Lietuvos mieste. Panevėžys žavus savo žaluma, mielais žmonėmis ir tik jam būdingais žaviais kampeliais. Iki išnaktų pasivaikščioję po miestą, nuostabiai praleidome laiką. Nakties poilsiui apsistojome puikiame viešbutyje „Pervaža“, kurį mums rekomendavo panevėžiečiai.

Slaptoji Kauno pogrindžio AB spaustuvė


Kaune, viename iš miegamųjų rajonų, prie pat Vytėnų mikrorajono, netoli Neries upės yra, atrodo užmirštas Kauno muziejus. Jį rasti galima tik tada, kai gerai žinai, ko ieškai, mat pats muziejus paslėptas ne tik po žeme, bet dar ir po šiltnamiu.

Birštonas - rojaus kampelis Lietuvoje nusipelnęs kurorto vardo


Tai miestelis nusipelnęs kurorto vardo, tačiau dabar plačiau žinomas dėl slidinėjimo trasos, kurią žiemos sezono metu aplanko daug aktyvaus sporto mėgėjų, iš aplinkinių didelių miestų: Kauno, Alytaus ir kt. Bet ką gi be slidinėjimo trasos čia dar galima nuveikti? Štai keletas patarimų.

Perloja - vietovė turinti išskirtinę istoriją


O jums, ar teko girdėti apie Perlojos respubliką? Neramiais Lietuvos laisvės kovų laikais, po pirmojo pasaulinio karo Perloja buvo respublika. Anarchijoje kilusioje po pirmo pasaulinio karo, Lietuvoje siautėjo ir plėšikavo vokiečių, lenkų kariai. Perlojos ir kelių gretimų kaimų gyventojai apytiksliai 1919 metais sudarė savisaugos būrį, kuris gynė Perloja nuo minėtų priešų. Kadangi besikuriant Lietuvai joje vis dar vyravo anarchija. Perlojos gyventojai išrinko savo valdžią - komitetą, kurio pirmininku buvo Jonas Česnulevičius. Buvo sukurtas vietinis teismas ir policija. Perloja dar iki 1923 m. išliko dalinai atskira nuo Lietuvos, turinti savo formaliai nepriklausomą valdžią.

Mūsų nuomonė apie Tauragės miestą


Tauragė tai miestas vakarų Lietuvoje, sąlyginai mažas, joje gyvena tik apie 25000 žmonių, tad iš miesto dažnai daug nesitikima, bet visi patyrę keliautojai žino – kartais net ir mažiausiais miestelis ar kaimelis yra labai įdomus.

Įdomiausi pasaulio viešbučiai


Jei labai mėgstate keliauti ir jei jūsų jau nebedomina gerai žinomos poilsinės, pažintinės kelionės su įprastais viešbučiais bei trokštate naujų įspūdžių, tuomet įdomiausi pasaulio viešbučiai yra skirti būtent jums. Net vienintelė nakvynė neįprastame viešbutyje gali tapti vienu įsimintiniausių gyvenimo nuotykių. Tad nieko nelaukę, pradėkime pažintį su įdomiausiais ir netikėčiausiais pasaulio viešbučiais.

Ką veikti savaitgalį?


Savaitgalis – puikus metas, kuomet galima atsitraukti nuo mokslų ir darbų, pailsėti bei turiningai praleisti laiką. Jei pritrūkote idėjų, kaip naudingai ir įdomiai praleisti savaitgalį, siūlome keletą būdų.

5 vietos Europoje, kurias privalote aplankyti žiemą.


Jei vis dėl to esate iš tų žmonių, kuriems patinka žiema ir sniegas, pabandykime apžvelgti 5 vietas Europoje, kurias verta aplankyti žiemos metu. Dauguma žmonių sako, kad pajusti tikrą Europos žavesį galima tada, kai viskas nuklota baltu sniegu. Ir tai iš tiesų yra kažkas nepakartojamo ir nenusakoma žodžiais. Didžiausias to privalumas, kad galima pasimėgauti tomis vietomis be didelio turistų antplūdžio ir pajusti tikrą Europos žiemos žavesį. Taigi pabandykime aptarti tai, ką verta aplankyti žiemą.

10 pavojingiausių tiltų pasaulyje


Tai tiltai, per kuriuos tikrai nekiekvienas pereiti išdrįstų. Jie yra tinkamiausi trokštantiems patirti ekstremalius potyrius ir norintiems gauti adrenalino.
«1»