Kelionių patarimai

Praktiški suvenyrai iš viso pasaulio


Turbūt daugeliui iš mūsų teko gauti suvenyrą iš užsienio šalies. Ir daugeliui neabejotinai teko nusivilti. Nenuostabu, kad į suvenyrus žiūrime skeptiškai, nes tai dažniausiai būna visiškai nereikalingas menkniekis pasmerktas dulkėti tolimiausiame lentynos kampe kol galiausiai pasieks galutinį savo kelionės tikslą – šiukšliadėžę.

Įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtukas


Tam, kad geriau pažintume savo gimtąją šalį būtina palankyti joje esančius muziejus. Kokiais muziejais gali pasigirti Lietuva? Kas juose eksponuojama? Pristatome jums įspūdingiausių Lietuvos muziejų dešimtuką.

Patarimai, keliaujantiems laivu


Jau aptarėme, ką daryti ir kaip elgtis, kad kelionė lėktuvu būtų sklandi ir paliktų vien tik malonius prisiminimus. Šį kartą pažersime patarimų tiems, kas planuoja kelionę laivu.

Patarimai kaip nugalėti skrydžio baimę


Didžiąją dalį įvairiausių pasaulio kampelių yra patogiausia pasiekti lėktuvu. Tačiau ką daryti, jei esate iš tų žmonių, kuriems skrydis lėktuvu – ne pats tinkamiausias keliavimo būdas. Bijantiems šio keliavimo būdo – keletas mūsų patarimų, kad kelionė lėktuvu būtų sklandi ir nesukeltų baimių bei rūpesčių.

Ką reikia žinoti vykstantiems į Graikiją


Graikija – labai graži šalis, viliojanti įspūdingais turistiniais objektais, nuostabiu kraštovaizdžiu bei virtuve, kuri įtinka net patiems didžiausiems gurmanams. Tačiau ar tikrai turite pakankamai informacijos tam, kad viešnagė šioje šalyje būtų ypatinga, o geri prisiminimai lydėtų dar ilgai ilgai? Pateikiame keletą patarimų, kuriuos būtina perskaityti prieš išvykstant į šią saulėtą šalį.

Viskas, ką reikia žinoti vykstant į Dubajų


Dubajus – vienas iš žinomiausių atostogų miestų Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Daug kam jis asocijuojasi su turtais, šeichais, nafta, prabangiausiais pasaulio viešbučiais ir prabangiausiomis parduotuvėmis pasaulyje. Ir tai ne be pagrindo, nes Dubajaus valdantieji investuoja milijonus norėdami miestą paversti pasaulinės klasės atostogų vieta.

Kaip išsirinkti lagaminą?


Prasidėjo vasara – ir artimų išvykų, ir tolimų kelionių metas. Tam, kad išvyka ar kelionė keltų tik teigiamas emocijas, būtina jai gerai pasiruošti iš anksto. Vienas iš svarbiausių kelionės atributų – lagaminas. Tad kaip išsirinkti gerą lagaminą? Siūlome keletą patarimų:

Kaip tinkamai saugoti ir laikyti svarbius daiktus kelionės metu


Keliaudami su savimi dažniausiai pasiimame daugybę daiktų. Galbūt, kartais net tų, kurių net nelabai reikia. Trumpose kelionėse su savimi turime pinigų, juvelyrinių papuošalų, namų raktus ir pan. Ilgesnėse kelionėse su savimi dažniausiai turime svarbesnius daiktus – pasus, vizas ir t.t. O kur dar banko kortelės, įvairūs asmeniniai pažymėjimai. Taigi su savimi turime visus svarbiausius daiktus, apie kurių praradimą net nedrįstame pagalvoti, nes tai būtų tikra katastrofa! Nors keliaudami apie tai negalvojame ir būname visiškai atsipalaidavę, vis tik derėtų su šiais daiktais elgtis atsakingai.

Ką derėtų žinoti vykstant į Vokietiją


Šiandien, kai pasaulio šalys bendradarbiauja vis glaudžiau, kelionės tampa vis lengvesnės ir paprastesnės. Jums nebereikia perplaukti jūras ir vandenynus, norint pasiekti kitą pasaulio kraštą. Lėktuvu kitą pasaulio kraštą galima pasiekti palyginti pigiai ir greitai. Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir įstojus į Europos Sąjungą, ir mūsų tautiečiams keliauti tapo paprasčiau. Po Europą galime keliauti nevaržomai, o vykstant į kitas, tolimesnes šalis, tereikia susitvarkyti kelionės vizą. Tačiau keliaujant į kitą šalį ir norint išvengti nemalonių situacijų, būtina žinoti tos šalies kultūrą ir etiketą. Neturėdami pakankamai žinių ar ignoruodami tai, galime pakliūti į nemalonias situacijas ar net įžeisti tos šalies gyventojus.

Ką verta žinoti prieš planuojant tolimąją kelionę automobiliu


Kur vaizdo kamera? O ne! Degalai beveik baigėsi, o artimiausios degalinės nematyti... Kieno buvo ši „nuostabi“ įdėja! Ot velnias, baiginėjasi grynieji. Visą tai patiria keliaujantys, kurie menkai organizavo ir planavo tolimąją kelionę prieš įšsiruošiant. Lažinuosi, kad daugumai su šiomis problemomis susidūrusiems, skaitant tai - sukelia šypseną. Na taip, visą tai nutinka labai dažnai menkai planuojantiems pačią kelionę. Vis tik šių mažų nesusipratimų galima išvengti planuojant viską iš anksto.
«Previous1»